|
|
|
کانون بازنشستگان مجلس شورای اسلامی
صفحه اصلی » مطالب بدون مجموعه
بازدید:74
0.0 (0)
سلام مدتی است که بهداری مجلس اقدام به تعیین نمره عینک و دادن عینک بطور رایگان به بازنشستگان و کارمندان میکند .این کار توسط چشم پزشکی انجام می شود که هفته ای یکبار به بهداری میاید .از انجا که اطلاع رسانی کانون در مورد خدمات درمانی ضعیف میباشد اینجانب دیر باخبرشدم ومبلغ زیاذی هزینه عینک دادم که نیمی از ان مقدار را توسط بیمه دریافت می کنم .اکنون که در جریان این خدمت خدا پسند بهداری قرار گرفتید لطفا شما هم کار خدا پسندانه انجام دهید و اطلاع رسانی به بازنشستگان کنید . بازنشسته
[1392/09/20]

انتقاد وپیشنهاد(عینک)  

- باستحضار میرساند اطلاع رسانی در خصوص خدمات درمانی یکی از نکاتی است که در این سایت زیاد به آن پرداخته میشود، کافی است در سایت جستجو کنید. ضمنا این امکان تا این لحظه از بهداری به کانون اعلام نشده است .جهت اطلاع، اپتومتری خصوصی میباشد و هزینه عینک آن نیز رایگان نمی باشد . هر بازنشسته و افراد تحت تکفل وی هر دوسال یکبار می توانند با ارائه نسخه و فاکتور خرید عینک تا سقف 200 هزارتومان برای هر نفر 80 درصد آنرا از بهداری مجلس دریافت نمایند و مدارکتان را به بهداری جهت استفاده از این امکان تحویل فرمائید.
- باستحضار میرساند اطلاع رسانی در خصوص خدمات درمانی یکی از نکاتی است که در این سایت زیاد به آن پرداخته میشود، کافی است در سایت جستجو کنید. ضمنا این امکان تا این لحظه از بهداری به کانون اعلام نشده است .جهت اطلاع، اپتومتري خصوصي ميباشد و هزينه عينك آن نيز رايگان نمي باشد . هر بازنشسته و افراد تحت تكفل وي هر دوسال يكبار مي توانند با ارائه نسخه و فاكتور خريد عينك تا سقف 200 هزارتومان براي هر نفر 80 درصد آنرا از بهداري مجلس دريافت نمايند و مداركتان را به بهداري جهت استفاده از اين امكان تحويل فرمائيد.
یادداشت ها
Parameter:54508!model&284 -LayoutId:284 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار