|
|
|
کانون بازنشستگان مجلس شورای اسلامی
صفحه اصلی » مطالب بدون مجموعه
بازدید:39
0.0 (0)
- با سلام خدمت شما عزیزان همکار خواستم خواهش کنم اگر امکانش باشد در روی سایت کانون زمانی که حقوق ما بازنشستگان واریز میشود را اعلام کنید فقط اعلام. چون سایت کانون که به هیچ وجه نمیشود وارد سایت فیش حقوقی بشود و همیشه مینویسد که مثلا رمز را اشتباهی وارد کردید در صورتی که 4 عدد انگلیسی را کاملا درست وارد مینمایم بگذریم این اشکال از اول وجود داشته و به سایت صندوق بازنشسنگی هم که میرویم یا اینترنت کند هست و یا مسائل دیگر. ممنونم اگر این لطف را هم در حق ما انجام دهید. با سپاس از شما.اسداللهی-29/1/92
[1392/01/31]

حقوق  

خدمت شما عرض شود حقوق بازنشستگان آخر هر ماه واریز میشود و آن هم از طریق سازمان بازنشستگی - همانگونه که قبلا توضیح داده شد جهت رویت فیش حقوقی از طریق سایت کانون مشکلی وجود ندارد، لطفا از طریق کامپیوتر دیگری امتحان کنید و یا برای امتحان به کانون مراجعه نمائید.
خدمت شما عرض شود حقوق بازنشستگان آخر هر ماه واريز ميشود و آن هم از طريق سازمان بازنشستگي - همانگونه كه قبلا توضيح داده شد جهت رويت فيش حقوقي از طريق سايت كانون مشكلي وجود ندارد، لطفا از طريق كامپيوتر ديگري امتحان كنيد و يا براي امتحان به كانون مراجعه نمائيد.
یادداشت ها
Parameter:54402!model&284 -LayoutId:284 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار