|
|
|
کانون بازنشستگان مجلس شورای اسلامی
صفحه اصلی » عمومی کانون بازنشستگان مجلس شورای اسلامی
بازدید:69
0.0 (0)
سومین همایش پیاده‌روی کارکنان و بازنشستگان و نمایندگان مجلس در کنار دریاچه خلیج فارس
[1392/04/08]

سومین همایش پیاده‌روی کارکنان و بازنشستگان و نمایندگان مجلس در کنار دریاچه خلیج فارس  

خبری

سومین همایش پیاده‌روی خانوادگی کارکنان و بازنشستگان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی ( جمعه 7 تیر92) با حضور جمع کثیری از خانواده پرسنل و نمایندگان مجلس در مجموعه دریاچه خلیج‌فارس (چیتگر) برگزار شد.

در این همایش  پرسنل مجلس و بازنشستگان به‌همراه خانواده‌های خود، بعد از پیاده‌روی مسافتی، در بخش آمفی‌تئاتر مجموعه دریاچه خلیج‌فارس حاضر و بعد از اجرای برنامه های سر‌گرم‌کننده، به قایق سواری در این دریاچه پرداختند.

در این همایش مسعود پزشکیان عضو فراکسیون ورزش و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان اینکه بیش از ۷۵ درصد از مشکلات جسمی و سلامتی به بی‌تحرکی و ورزش نکردن مربوط می‌شود، گفت: از طرف دیگر تنها ۲۵ درصد از این مشکلات به علت عملکرد متولیان بخش سلامت است.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر لزوم تغییر روش زندگی در کشور به‌ویژه در کلانشهرها، افزود:‌ به طور حتم فعالیت‌های بدنی و رژیم غذایی از بروز بیماری‌های خطرناک جلوگیری می‌کند.

مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس بزرگترین قطب تفریحی، تفرجی و گردشگری و پذیرایی شهر تهران با وسعت حدود ۲۵۰ هکتار که شامل ۱۳۰ هکتار پهنه آبگیر و مابقی پهنه ساحلی است./

 

یادداشت ها
Parameter:42395!model&284 -LayoutId:284 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار