|
|
|
کانون بازنشستگان مجلس شورای اسلامی
صفحه اصلی » اخبار » اطلاعیه ها
بازدید:170
0.0 (0)
دیدارهیأت مدیره کانون بازنشستگان مجلس با پیشکسوت و بازنشسته گرانقدر جناب آقای افراسیابی
[1391/08/10]

دیدارهیأت مدیره کانون بازنشستگان مجلس با پیشکسوت و بازنشسته گرانقدر جناب آقای افراسیابی  

دیدار با پیشکسوتان مجلس

دیدار با پیشکسوت و بازنشسته گرانقدر جناب آقای محمد افراسیابی

 تاریخ استخدام سال 1333 - تاریخ بازنشستگی سال 1363

در ادامه دیدار هیأت مدیره کانون بازنشستگان مجلس شورای اسلامی با پیشکسوتان بازنشسته مجلس شورای اسلامی این بار روز چهارشنبه مورخ 10/8/91 در منزل یکی از بازنشستگان گرانقدر مجلس شورای اسلامی حضور یافتیم . مردی که هنوز شادابی در نگاه پرنفوذش موج می زد و با بیان خاطرات گذشته اش ما را با ایام خوش خدمتش آشنا ساخت .

این دیدار با حضور دختر گرامی ایشان سرکار خانم هما افراسیابی که یکی از کارشناسان مجرب کتابخانه مجلس و بازنشسته مجلس شورای اسلامی می باشند؛ آقایان علیرضا جوادی( بازنشسته مجلس )، سعید حیدری ( عضو هئیت مدیره و به نمایندگی از کانون باز نشستگان مجلس )، علیرضا مسلم زاده ( بازنشسته مجلس )، غفوری ( کارشناس اداره رفاه مجلس ) نیز حضور داشتند .

جناب آقای محمد افراسیابی ضمن تشکر از حضور جمع حاضر در این دیدار به بیان خاطراتی چند از دوران خدمتشان پرداختند و اظهار داشتند :

"در سال 1333 به استخدام مجلس شورای اسلامی در آمدم و در ابتدا در بخش نامه رسانی انجام وظیفه نمودم و در آن ایام همراه با کار به تحصیل نیز پرداختم و از دانشگاه تهران موفق به اخذ لیسانس حسابداری شدم . در مجموع خدمتم بعنوان رئیس فروشگاه تعاونی مجلس و پس از انقلاب به درخواست رئیس وقت مجلس شورای اسلامی در سمت رئیس دایره پرداخت و حقوق حسابداری مشغول به کار شدم و آنچنان وسواس و حساسیت در کار داشتم که حتی شبها بخشی از کارها را به منزل می بردم و در آنجا انجام می دادم ".

در خاتمه از ایشان سئوال شد که چه انتظاری از مجلس شورای اسلامی دارید و ایشان در پاسخ اظهار داشتند :

"از مسئولین تشکر می کنم و الحمدالله خیلی خوب به بازنشستگان رسیدگی می شود و همانگونه که برای شاغلین امکانات رفاهی در نظر گرفته می شود، برای بازنشستگان هم منظور می گردد. هیچ انتظاری از مجلس شورای اسلامی ندارم و جای بسی تشکر و تقدیر دارد  همچنین معرفت و سرافراز کردید، حضور شما دوستان عزیز در این مکان برای من یک دنیا ارزش دارد".

یادداشت ها
Parameter:38767!model&284 -LayoutId:284 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار