|
|
|
کانون بازنشستگان مجلس شورای اسلامی
صفحه اصلی » اخبار » اطلاعیه ها
بازدید:84
0.0 (0)
برگزاری چهارمین جلسه هیأت مدیره کانون با آقای مهندس افراشته
[1391/04/20]

برگزاری چهارمین جلسه هیأت مدیره کانون با آقای مهندس افراشته  

در چهارمین جلسه که با حضور آقایان ...

###207###

روز سه شنبه بیستم تیر ماه 1391 چهارمین جلسه کاری و اجرائی هیأت مدیره کانون بازنشستگان مجلس با جناب آقای مهندس افراشته معاونت محترم اجرائی ریاست مجلس شورای اسلامی در محل دفتر ایشان برگزار گردید. در این جلسه که با حضور آقایان سلیمانی (رئیس هیآت مدیره کانون) - صداقی - رایگانی - نبئی - حیدری ( اعضاء هیأت مدیره )- آقای ورامینی (ذیحساب و مدیرکل بودجه و امور مالی )و آقای مزینانی (رئیس اداره کارگزینی) تشکیل گردید ، ابتداء آقای سلیمانی ضمن تشکر از برگزاری این نشستها، گزارشی در خصوص فعالیتهای صورت گرفته کانون و درخواستها شامل: بحث فاصله حقوق و دستمزد بازنشستگان و شاغلین - ساختمان مناسب و در شأن بازنشستگان جهت کانون- برقراری جلسه حضوری بازنشستگان با معاونت اجرائی - افزایش سرانه بودجه ستادی کانون و  همچنین حضور مدیران مجلس در برنامه عیادت از بازنشستگان؛ ارائه نموده و سپس آقای صداقی شرح گزارش فعالیتهای کانون و همچنین آقای حیدری گزارش فعالیتهای کمیته فرهنگی کانون را به سمع ایشان رسانیدند.

در این جلسه صمیمی و پربار جناب آقای افراشته ضمن تشکر از کارهای خوب صورت گرفته اظهار داشتند:

تشکر میکنم از خدمت دوستان، این جلسه حکایت از کار خوب و تأثیر گذار هیأت مدیره بوده است. و انصافأ نشان دادید با عزم خوبی کار ارزشمندی داشته اید و آمار خوبی آقای سلیمانی - حیدری و صداقی ارائه دادند و این خوشحال کننده بوده و بستر خوبی فراهم شده است و ما هم بعنوان عضو کوچک در جمع همکاران خوبمان خوشحال خواهیم شد که این ایده ها عملی شده است. خوشبختانه ریاست مجلس و هیأت رئیسه مجلس و مجموعه مدیران این نگاه را دارند که بازنشستگان  با شاغلین همسان سازی شود و انشاء الله بصورت مساوی و منطقی در خدمت دوستان باشند.

در پایان این جلسه دو ساعته، ایشان با راهنمائیهای خوب و ارزشمندشان دستورات لازم را در جهت انجام درخواستها صادر فرمودند که انشاءالله در آینده نزدیک بازنشستگان و موظفین گرامی مجلس از آن بهره مند خواهند شد.

کانون بازنشستگان مجلس شورای اسلامی

 

یادداشت ها
Parameter:37729!model&284 -LayoutId:284 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار