|
|
|
کانون بازنشستگان مجلس شورای اسلامی
صفحه اصلی » اخبار » اطلاعیه ها
بازدید:156
0.0 (0)
بازنشستگان فیش حقوقی خود را از خودپردازها بگیرند، امکان دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از طریق ..
[1391/07/13]

بازنشستگان فیش حقوقی خود را از خودپردازها بگیرند، امکان دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از طریق ..  

امکان دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از طریق دستگاههای خودپرداز بانک صادرات عملیاتی شد...

قابل توجه بازنشستگان محترم مجلس شورای اسلامی

در راستای کاهش مراجعات حضوری، هزینه ها و همچنین تکریم بازنشستگان، امکان دریافت فیش حقوقی آنان از طریق دستگاههای خودپرداز را عملیاتی شد.

بانک صادرات ایران،در راستای تکریم و ارج نهادن به تلاش و کوشش بازنشستگان خدمت جدیدی را عملیاتی ساخته که طی آن بازنشستگان سازمان بازنشستگی کشوری که حقوق و مزایای خود را از طریق شعب این بانک دریافت می کنند بتوانند از طریق دستگاههای خودپرداز این بانک فیش حقوقی خود را اخذ نمایند که در این راستا این بانک  گزینه «دریافت فیش حقوقی بازنشستگان» بر روی دستگاههای خودپرداز  به منظور  چاپ آخرین فیش حقوقی تعیین کرده است.

بیش از یک میلیون و 570 هزار نفر از بازنشستگان از طریق شعب این بانک در سراسر کشور حقوق و مزایای خود را دریافت می نمایند که با عملیاتی شدن این خدمت می توانند علاوه بر دریافت وجه و انجام امور مالی نظیر انتقال وجه ،  پرداخت قبوض و ... فیش حقوقی خود را نیز دریافت نمایند.

بازنشستگان محترم مجلس شورای اسلامی میتوانند از طریق خودپرداز بانک صادرات و ثبت دکمه "فروش شارژ و سایر خدمات" و سپس دکمه "دریافت فیش حقوق بازنشستگان" به پرینت فیش حقوقی خود دسترسی پیدا نمایند.

کانون بازنشستگان مجلس شورای اسلامی

 

 

یادداشت ها
Parameter:38389!model&284 -LayoutId:284 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار