|
|
|
کانون بازنشستگان مجلس شورای اسلامی
صفحه اصلی » نامشخص کانون بازنشستگان مجلس شورای اسلامی » نامشخص
بازدید:152
0.0 (0)
بازنشستگان فیش حقوقی خود را از خودپردازها بگیرند
[1391/07/13]

بازنشستگان فیش حقوقی خود را از خودپردازها بگیرند  

توسط خودپرداز بانک صادرات ایران

 

بانک صادرات ايران در راستاي کاهش مراجعات حضوري، هزينه ها و همچنين تکريم بازنشستگان، امکان دريافت فيش حقوقي آنان از طريق دستگاههاي خودپرداز را عملياتي کرد.

 به گزارش روابط عمومي بانک صادرات ايران، اين بانک در راستاي تکريم و ارج نهادن به تلاش و کوشش بازنشستگان خدمت جديدي را عملياتي ساخته که طي آن بازنشستگان سازمان بازنشستگي کشوري که حقوق و مزاياي خود را از طريق شعب اين بانک دريافت مي کنند بتوانند از طريق دستگاههاي خودپرداز اين بانک فيش حقوقي خود را اخذ نمايند که در اين راستا اين بانک  گزينه «دريافت فيش حقوقي بازنشستگان» بر روي دستگاههاي خودپرداز  به منظور  چاپ آخرين فيش حقوقي تعيين کرده است.

بر اساس اين گزارش بيش از يک ميليون و 570 هزار نفر از بازنشستگان از طريق شعب اين بانک در سراسر کشور حقوق و مزاياي خود را دريافت مي نمايند که با عملياتي شدن اين خدمت مي توانند علاوه بر دريافت وجه و انجام امور مالي نظير انتقال وجه ،  پرداخت قبوض و ... فيش حقوقي خود را نيز دريافت نمايند.

گفتني است اين بانک در راستاي انجام تکاليف و رسالت­هاي اجتماعي خود براي اولين بار در کشور اولين باجه ويژه پرداخت حقوق بازنشستگان را در سرپرستي غرب تهران  به منظور ارايه خدمات به اين قشر زحمتکش راه اندازي نموده است.

شايان ذکر است بانک صادرات با دارا بودن بيش از 3 هزار شعبه در سراسر کشور ، صدور 29 ميليون و 500 هزار کارت الکترونيکي براي متقاضيان ،  افتتاح 47 ميليون حساب الکترونيکي براي مشتريان و نصب و راه اندازي 3 هزار و 800 دستگاه خودپرداز نقش بسزايي در ارتقا خدمات بانکي و تحقق اهداف بانکداري الکترونيکي در کشور دارد .
به نقل از :سایت بانک صادرات

 

یادداشت ها
Parameter:38388!model&284 -LayoutId:284 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار