|
|
|
کانون بازنشستگان مجلس شورای اسلامی
صفحه اصلی » اخبار » اطلاعیه ها
بازدید:54
0.0 (0)
بازدید از سایت کانون بازنشستگان مجلس شورای اسلامی از مرز یکصد هزار گذشت.
[1391/10/14]

بازدید از سایت کانون بازنشستگان مجلس شورای اسلامی از مرز یکصد هزار گذشت.  

خوشبختانه وب سایت کانون بازنشستگان مجلس از آغاز فعالیت خود مورد استقبال بازنشستگان و موظفین مجلس شورای اسلامی قرار گرفت این وب سایت اخبار و اطلاعیه ها و موضوعات مرتبط با کانون بازنشستگان مجلس را پوشش میدهد و امروز پس از نزدیک به دو سال از فعالیت خود آمار مراجعه به آن از مرز یکصد هزار بار بازدید فراتر رفت،

بازدید از سایت کانون بازنشستگان مجلس شورای اسلامی از مرز یکصد هزار گذشت.

در پی برگزاری نشست مجمع عمومی اعضاء بازنشستگان مجلس شورای اسلامی در روز 26 شهریور ماه سال 1389 و پس از انتخاب هیئت مدیره جدید کانون بازنشستگان مجلس شورای اسلامی، یکی از برنامه ها و اهداف هیئت مدیره جدید در جهت اطلاع رسانی بهتر و ارتباط دوسویه با بازنشستگان ، ایجاد و افتتاح وب سایت کانون بازنشستگان مجلس شورای اسلامی قرار داد، که این مهم با همکاری مرکز برنامه ریزی و فناوری اطلاعات مجلس طراحی و در تاریخ اول بهمن ماه سال 1389 آماده بهره برداری گردید(همین وب سایتی که در حال حاضر در حال مشاهده آن هستید و ضمن تشکر از آقای سیدحامد رضوی که طراحی آن را بعهده داشته اند).

اولین خبر سایت کانون به تاریخ 1389/10/17 را در زیر مشاهده میفرمائید:

 

 خوشبختانه وب سایت کانون بازنشستگان مجلس از آغاز فعالیت خود مورد استقبال بازنشستگان و موظفین مجلس شورای اسلامی قرار گرفت این وب سایت اخبار و اطلاعیه ها و موضوعات مرتبط با کانون بازنشستگان مجلس را پوشش میدهد و امروز پس از نزدیک به دو سال از فعالیت خود آمار مراجعه به آن از مرز یکصد هزار بار بازدید فراتر رفت، شما میتوانید آمار کل بازدید از سایت را در پایین صفحه اول مشاهده فرمایید که تا لحظه درج این خبر 102409 بار بازدید شده است. و این برای ما بسی افتخار است. ذیلأ آمار بازدید از سایت را مشاهده می فرمائید:

 

 

 در همین رابطه از کلیه بازنشستگان و موظفین گرامی مجلس شورای اسلامی جهت هر چه پربارتر شدن سایت خودشان دعوت مینمائیم. بازنشستگانی که تمایل به ارائه آثار خود شامل کتاب، مقاله، خاطره، عکس، نقاشی، کاریکاتور، خوشنویسی و.. جهت درج در سایت با نام خودشان را دارند.

مدیریت سایت آماده دریافت نظرات ،پیشنهادات و یا انتقادات شما میباشد

آدرس پستی جهت تحویل حضوری :خیابان امام خمینی (ره)- کوی صابری - پلاک 35- کانون بازنشستگان مجلس شورای اسلامی

ایمیل کانون:

kanon@parliran.ir

نمابر:

66469265

با احترام - مدیر سایت کانون بازنشستگان مجلس شورای اسلامی- حیدری

 

 

 

 

یادداشت ها
Parameter:39453!model&284 -LayoutId:284 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار